Bezpieczeństwo

Zaplecze techniczne oraz technologiczne o najwyższych standardach szyfrowania.

Wygoda

Odnawianie certyfikatu - online bez konieczności wizyty w siedzibie firmy lub Partnera.

Doświadczenie

Firmę tworzą ludzie którzy są praktykami a nie teoretykami.

Zaplecze techniczne

Wszystkie klucze RSA posiadają długość 2048 do 4096 bitów.

certificate-qualified-signature-med.jpg
Image
Image

Szanowni Państwo,
informujemy, że problemy dotyczące wtyczki e-Deklaracje w wersji 6.0.0 zostały rozwiązane przez Ministerstwo Finansów - na stronie urzędu znajduje się nowa wersja wtyczki do programu Adobe nie powodująca problemów.


Od dnia 1 lipca 2018 Centrum Certyfikacji EuroCert będzie wydawało certyfikaty tylko i wyłącznie z funkcją skrótu SHA-2. Więcej tutaj.


Eurocert wspiera

Historia firmy Eurocert

Firma Eurocert powstała 19.01.2012 i jest zarejestrowana w Warszawie. Głównym trzonem firmy jest działalność związana z oprogramowaniem w zakresie bezpieczeństwa cyfrowego. Rynkiem właściwym działalności jest Miasto Stołeczne Warszawa. W mieście tym zlokalizowane jest biuro oraz miejsce przechowywania zasobów sprzętowych niezbędnych do funkcjonowania serwisów.

Do niedawna kadra pracownicza firmy specjalizowała się w modernizacji i obsłudze Data Center, a także w administrowaniu systemami serwerowymi. Firma działa w zakresie spraw technicznych związanych z serwerownią i przechowywaniem danych. Posiadamy dużą wiedzę w zakresie bezpieczeństwa przechowywanych danych.

Co nas wyróżnia

  • Zaplecze techniczne oraz technologiczne o najwyższych standardach szyfrowania. Wszystkie klucze RSA posiadają długość 2048 do 4096 bitów.
  • Proces rejestracji - bardzo szybki, ukierunkowany na Klienta.
  • Odnawianie certyfikatu - online bez konieczności wizyty w siedzibie firmy lub Partnera.
  • "Elastyczność w biznesie - Staramy się zawsze dostosowywać nasze rozwiązania pod Klienta. W biznesie zachowujemy zasadę" traktuj innych tak, jakbyś sam chciał być traktowany"
  • Doświadczenie - firmę tworzą ludzie którzy są praktykami a nie teoretykami.

O nas

Firma Eurocert powstała 19.01.2012 i jest zarejestrowana w Warszawie. Głównym trzonem firmy jest działalność związana z oprogramowaniem w zakresie bezpieczeństwa cyfrowego. Rynkiem właściwym działalności jest Miasto Stołeczne Warszawa. W mieście tym zlokalizowane jest biuro oraz miejsce przechowywania zasobów sprzętowych niezbędnych do funkcjonowania serwisów. Do niedawna kadra pracownicza firmy specjalizowała się w modernizacji i obsłudze Data Center, a także w administrowaniu systemami serwerowymi. Firma działa w zakresie spraw technicznych związanych z serwerownią i przechowywaniem danych. Posiadamy dużą wiedzę w zakresie bezpieczeństwa przechowywanych danych.

Co warto wiedzieć?

Zgodnie z Ustawą z dnia 5 września 2016 r. o usługach zaufania oraz identyfikacji elektronicznej (Dz. U. poz. 1579) dane w postaci elektronicznej opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym są równoważne pod względem skutków prawnych dokumentom opatrzonym podpisami własnoręcznymi.

Pliki cookie ułatwiają nam świadczenie usług. Korzystając z naszej strony zezwalasz na wykorzystywanie plików cookie. Jeśli chciałbyś się dowiedzieć w jaki sposób przetwarzamy pozyskane dane, kliknij „Więcej informacji” lub „Ok” aby zamknąć okno.
Więcej informacji Ok