EuroCert

Posiadasz podpis i kończy Ci się ważność certyfikatu u innego dostawcy?

Przenieś kwalifikowany podpis elektroniczny do EuroCert
i otrzymaj 10% zniżki

Oferta dla nowych klientów posiadających ważny podpis kwalifikowany u innego dostawcy, dzięki któremu zweryfikujemy Twoją tożsamość online.

Podpisywanie dokumentów do US, ZUS, eKRS, JEDZ, CEIDG, ePUAP w formacie XAdES i PAdES,

Składanie ofert przetargowych,

Zawieranie umów cywilno-prawnych w formie elektronicznej, w tym faktur elektronicznych,

Składanie wniosków o dotacje unijne do PFR i PARP.

Wypełnij formularz i odbierz zniżkę


* Promocja ważna do 31 maja 2024 roku dla nowych klientów posiadających ważny podpis kwalifikowany u innego dostawcy znajdującego się na liście eIDAS.

** Warunkiem skorzystania z promocji jest zostawienie danych kontaktowych w formularzu. Wybrana promocja nie łączy się z innymi z ofertami dostępnymi na stronie EuroCert.

*** Zakup produktu w sklepie nie jest równoważny z przedłużeniem ważności podpisu kwalifikowanego. Ważność podpisu zostanie przedłużona dopiero w momencie prawidłowego podpisania umowy po zakupie. Procedurę trzeba ukończyć przed datą wygaśnięcia podpisu. Prosimy o rozpoczęcie procedury minimum 7-10 dni przed datą wygaśnięcia podpisu. W przypadku rozpoczęcia procedury później, nie jesteśmy w stanie zagwarantować ukończenia odnowienia w terminie, co może spowodować doliczenie dodatkowej opłaty.

Jak skorzystać z oferty?

1.

Wypełnij formularz kontaktowy i odbierz instrukcję zakupu ze zniżką.

2.

Złóż i opłać zamówienie w sklepie, a następnie wypełnij formularz online, który otrzymasz w wiadomości automatycznej po opłaceniu zamówienia.

3.

Po wypełnieniu formularza wyślemy Ci umowę elektroniczną, którą należy podpisać aktualnym podpisem kwalifikowanym i odesłać. Po pozytywnej weryfikacji otrzymasz instrukcję instalacji w ramach których pobierzesz, zainstalujesz oprogramowanie i zaczniesz podpisywać pliki elektronicznie.

Potrzebujesz pomocy konsultanta w zakupie? Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą i udzielimy niezbędnych informacji

Kwalifikowany dostawca usług zaufania

Narodowe Centrum Certyfikacji - Narodowy Bank Polski
Ministerstwo Cyfryzacji

Usługi zaufania zgodne z rozporządzeniem eIDAS i normami ETSI na terenie UE

eIDAS
ETSI