Oprogramowanie

Wersja dla systemów Windows przygotowana jest w formie przystępnego instalatora zawierającego sterowniki oraz certyfikaty nadrzędne i pośrednie (root/intermediate).

Poniższy instalator zawiera kilka wersji oprogramowania Charismathics Smart Security Interface (5.0.3, 5.2.2 i 5.4.3). Instalator automatycznie wykona instalacje wersji zgodnej z posiadanym systemem. W przypadku problemów z automatyczną instalacją dostępny jest także ręczny wybór wersji.

UWAGA! W związku z zaprzestaniem przez firmę Microsoft rozwijania i oferowania wsparcia technicznego dla systemów Windows XP/Vista, Centrum Certyfikacji EUROCERT nie oferuje wsparcia technicznego dla rozwiązań PKI opartych o te systemy operacyjne.

Instalator dla systemów Windows (7 i nowsze): Pobierz

SecureDoc 2 - aplikacja do składania i weryfikacji podpisu kwalifikowanego: Pobierz

Instrukcja dla systemów Windows (7 i nowsze): Pobierz

Instrukcja SecureDoc 2: Pobierz

W przypadku gdyby pojawia się błąd związany z brakiem pliku msvcp100.dll prosimy o instalacje bibliotek Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable.

Strona pobierania pakietu Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable.


Wersje dla pozostałych systemów operacyjnych

Dla systemów Mac OS X oraz Linux (Ubuntu 16.04 LTS 64-bit, RedHat Enterprise Linux Client Release 5.3 64-bit) Eurocert dostarcza oprogramowanie do zarządzania kartą kryptograficzną. Nie dostarczamy oprogramowania SecureDoc do składania podpisu.

Wersja dla systemów Mac OS X:

Mac OS XOtwórz aby pobrać

Wersja dla systemów Linux:

Linux 32bitOtwórz aby pobrać
Linux 64bitOtwórz aby pobrać

Certyfikaty root i pośrednie dostępnę są w zakładce DOKUMENTY/Certyfikaty i listy CRL.


Pomoc techniczna:

W ramach świadczenia pomocy technicznej istnieje możliwość zdalnej pomocy przy użyciu aplikacji AnyDesk. Aby skorzystać z pomocy prosimy o pobranie aplikacji i kontakt.

Dla systemu Windows:       Dla systemu macOS:
Download AnyDesk
     
Download AnyDesk

O nas

Firma Eurocert powstała 19.01.2012 i jest zarejestrowana w Warszawie. Głównym trzonem firmy jest działalność związana z oprogramowaniem w zakresie bezpieczeństwa cyfrowego. Rynkiem właściwym działalności jest Miasto Stołeczne Warszawa. W mieście tym zlokalizowane jest biuro oraz miejsce przechowywania zasobów sprzętowych niezbędnych do funkcjonowania serwisów. Do niedawna kadra pracownicza firmy specjalizowała się w modernizacji i obsłudze Data Center, a także w administrowaniu systemami serwerowymi. Firma działa w zakresie spraw technicznych związanych z serwerownią i przechowywaniem danych. Posiadamy dużą wiedzę w zakresie bezpieczeństwa przechowywanych danych.

Co warto wiedzieć?

Zgodnie z Ustawą z dnia 5 września 2016 r. o usługach zaufania oraz identyfikacji elektronicznej (Dz. U. poz. 1579) dane w postaci elektronicznej opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym są równoważne pod względem skutków prawnych dokumentom opatrzonym podpisami własnoręcznymi.

Pliki cookie ułatwiają nam świadczenie usług. Korzystając z naszej strony zezwalasz na wykorzystywanie plików cookie. Jeśli chciałbyś się dowiedzieć w jaki sposób przetwarzamy pozyskane dane, kliknij „Więcej informacji” lub „Ok” aby zamknąć okno.
Więcej informacji Ok