Oprogramowanie

Wersja dla systemów Windows przygotowana jest w formie przystępnego instalatora zawierającego sterowniki oraz certyfikaty nadrzędne i pośrednie (root/intermediate).

Poniższy instalator zawiera kilka wersji oprogramowania Charismathics Smart Security Interface (5.0.3, 5.2.2 i 5.4.3). Instalator automatycznie wykona instalacje wersji zgodnej z posiadanym systemem. W przypadku problemów z automatyczną instalacją dostępny jest także ręczny wybór wersji.

UWAGA! W związku z zaprzestaniem przez firmę Microsoft rozwijania i oferowania wsparcia technicznego dla systemów Windows XP/Vista, Centrum Certyfikacji EUROCERT nie oferuje wsparcia technicznego dla rozwiązań PKI opartych o te systemy operacyjne.

Instalator dla systemów Windows (7 i nowsze): Pobierz (Aktualizacja: 27.09.2018)

SecureDoc 2 - aplikacja do składania i weryfikacji podpisu kwalifikowanego: Pobierz (Aktualizacja: 18.06.2019)

Instrukcja dla systemów Windows (7 i nowsze): Pobierz

Instrukcja SecureDoc 2: Pobierz

W przypadku gdyby pojawia się błąd związany z brakiem pliku msvcp100.dll prosimy o instalacje bibliotek Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable.

Strona pobierania pakietu Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable.


Oprogramowanie dla systemów Mac OS X:

Mac OS XOtwórz aby pobrać

Instrukcja dla systemów Mac OS XPobierz

Certyfikaty root i pośrednie dostępnę są w zakładce DOKUMENTY/Certyfikaty i listy CRL.

UWAGA! System Mac OS X nie obsługuje czytników HID Omnikey 6121 (EuroCert Mikroczytnik). 

EUROCERT nie dostarcza oprogramowania do składania podpisu w środowisku Mac OS X. Dostarcza jedynie oprogramowanie do obsługi urządzenia, które pozwala w pełni korzystać z podpisu elektronicznego w aplikacjach pozwalających na składanie podpisu w środowisku Mac OS X.


Pomoc techniczna:

W ramach świadczenia pomocy technicznej istnieje możliwość zdalnej pomocy przy użyciu aplikacji AnyDesk. Aby skorzystać z pomocy prosimy o pobranie aplikacji i kontakt.

Dla systemu Windows:       Dla systemu macOS:
Download AnyDesk
     
Download AnyDesk

O nas

Firma Eurocert powstała 19.01.2012 i jest zarejestrowana w Warszawie. Głównym trzonem firmy jest działalność związana z oprogramowaniem w zakresie bezpieczeństwa cyfrowego. Rynkiem właściwym działalności jest Miasto Stołeczne Warszawa. W mieście tym zlokalizowane jest biuro oraz miejsce przechowywania zasobów sprzętowych niezbędnych do funkcjonowania serwisów. Do niedawna kadra pracownicza firmy specjalizowała się w modernizacji i obsłudze Data Center, a także w administrowaniu systemami serwerowymi. Firma działa w zakresie spraw technicznych związanych z serwerownią i przechowywaniem danych. Posiadamy dużą wiedzę w zakresie bezpieczeństwa przechowywanych danych.

Co warto wiedzieć?

Zgodnie z Ustawą z dnia 5 września 2016 r. o usługach zaufania oraz identyfikacji elektronicznej (Dz. U. poz. 1579) dane w postaci elektronicznej opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym są równoważne pod względem skutków prawnych dokumentom opatrzonym podpisami własnoręcznymi.

Pliki cookie ułatwiają nam świadczenie usług. Korzystając z naszej strony zezwalasz na wykorzystywanie plików cookie. Jeśli chciałbyś się dowiedzieć w jaki sposób przetwarzamy pozyskane dane, kliknij „Więcej informacji” lub „Ok” aby zamknąć okno.
Więcej informacji Ok