EuroCert i SIGNIUS – nasz partner biznesowy – bezpłatnie udostępnią pakiety podpisów kwalifikowanych dla firm i organizacji wspierających obywateli Ukrainy w Polsce. Oferta skierowana jest zarówno do agencji pośrednictwa pracy, kancelarii prawnych, fundacji oraz innych organizacji pozarządowych, które potrzebują szybko i bezpiecznie podpisać różnego rodzaju dokumenty. Usługa przyspieszy załatwianie przez uchodźców spraw formalnych związanych m.in. z zatrudnieniem, sprawami urzędowymi, prawnymi, wynajmem nieruchomości czy założeniem firmy.

 Dla wszystkich firm i instytucji, które aktywnie wspierają obywateli Ukrainy, przygotowaliśmy bezpłatny pakiet podpisów kwalifikowanych na 30 dni oraz krótkoterminowe pakiety na podpisy kwalifikowane dla obywateli Ukrainy, z którymi firmy te finalizują szereg formalności. Możliwość złożenia zdalnego podpisu umożliwi im natychmiastowe załatwienie m.in. wielu spraw urzędowych w krótkim czasie – mówi Bartosz Witkowski, prezes zarządu SIGNIUS S.A.

Pakiety podpisów kwalifikowanych są dostępne w firmie EuroCert oraz na platformie SIGNIUS Professional i będą przekazywane nieodpłatnie po zgłoszeniu potrzeby ich otrzymania przez firmę lub instytucję bezpośrednio jednej z obu firm. Podpis kwalifikowany ułatwia i przyspiesza wiele procesów formalnych, ponieważ pozwala na zawarcie prawie każdej umowy zdalnie, w pełni bezpiecznie i natychmiast.

Propozycja skierowana jest m.in. do agencji pracy i HR, kancelarii prawnych, fundacji, firm konsultingowych, pośredników nieruchomości, a także innych organizacji pozarządowych, które pomagają uchodźcom z Ukrainy. Wraz z firmą EuroCert chcemy udostępnić naszą wspólną technologię, tak, aby w tym trudnym dla nich czasie mogli załatwić oni sprawy formalne wyjątkowo szybko, wygodnie i przede wszystkim bezpiecznie. Z oferty można skorzystać do 31 maja 2022 r.

Jak skorzystać z oferty? Wystarczy wysłać maila na adres:  sales@eurocert.pl lub voucher@signius.eu. 

Zgłoszenie musi zawierać pełne dane kontaktowe w celu wydania pakietów podpisów. Po weryfikacji wiadomości, EuroCert lub SIGNIUS   przeprowadzą zainteresowane podmioty przez ten krótki i nieskomplikowany proces krok po kroku. Zajmie on jedynie około 10 minut i odbywać się będzie w pełni online.

 W sytuacji, gdy z akcji chciałaby skorzystać osoba indywidualna, musi wskazać firmę lub instytucję, której EuroCert lub SIGNIUS przekażą pakiet. Wyjątkiem są osoby, które mają już założoną własną działalność gospodarczą. Zostanie im przyznany bezpłatny pakiet na 30 dni.

Więcej na temat podpisów kwalifikowanych przeczytasz w tym wpisie: Rodzaje podpisów kwalifikowanych – sprawdź najważniejsze różnice.